1
Yatakta çırılçıplak eşekle basıldı
Eve baskın yapan polisler adamı eşeğe sarılmış halde yatakta bastı


Zimbabve'nin Başkenti Harare'nin 300 kilometre güneyindeki Zvishavane kasabasında bir adamla eşek yatakta basıldı. Komşuların şikayeti üzerine bir evi basan polisler gördükleri karşısında şok geçirdi.

Ayaklarını bağladığı eşeğe sarılmış halde yatakta çıplak yakalanan adam tutuklandı. Mahkemeye çıkarılan adamın ifadesi hakimleri bile şaşkına çevirdi.

Eşeğe tecavüz ettiğini bir türlü kabul etmeyen adam, eşeğin aslında bir fahişe olduğunu söyledi. Gece çok içki içtiğini anlatan Moyo, bir kadın satıcıdan fahişe kiraladığını, kiraladığı fahişenin eşek olmadığını söyledi.

Fahişenin kendisiyle ilişkiye girdikten sonra eşeğe dönüştüğünü anlatan adam hakimleri inandıramadı. Üstüne üstlük fahişeye dönüşen eşeğe aşık olduğunu söyleyince mahkeme Moyo'yu akıl hastanesine sevk etti.

http://www.posta.com.tr/yasam/HaberDetay/Yatakta_cirilciplak_esekle_basildi.htm?ArticleID=102314

Yorum Gönder Blogger

DİKKAT!
İfadeler şekiller, jpg, gif, png,bmp formatlarında resim, foto, video, müzik ekliyebilirsiniz.Resim eklemek için-- [img] resim linki [/img] // Müzik eklemek için :-- [nct]Müzik linki [/nct] Youtube Video ekleme:-- [youtube] Youtube Video Link [/youtube] Link kapanış kutucukların arasına boşluk bırakın
***KÜFÜR HAKARET İÇEREN YORUMLAR SİLİNECEKTİR***
Gülen ifade eklemek için işaretleri kullanın
:) (: :)) :(( =)) =D> :D :P :-O :-? :-SS :-t [-( @-) b-(

 
Top